Oyuncak Traş Setleri

Bir süre önceki traş olma maceramızı biliyorsunuzdur. Aslında hemen o gün o yazıyı yazdıktan sonra bulmuştum şimdi bahsedeceğim ürünleri. Ama olayın şoku ve can sıkıntısıyla sonraya bırakmıştım.

Çocukların (muhtemelen erkek – kız fark etmez) babalarını traş olurken seyretme, özenme ve er ya da geç deneme ihtiyaçları elbette ki fark edilmiş ve bunun için ürünler de piyasaya sürülmüş.

Benim en beğendiğim ise elbette ahşap bir set oldu ama plastiğin hastasıyız diyenler için çok daha kolay bulunur, temin edilebilir plastik bir set de mevcut.

Ahşap olan set; Erzi marka. Markaya ve sete bir çok yerde rastladıysam da direkt satış yapan bir linke denk gelemedim. Ama renkleri olsun ahşap oluşu ve detayları hoşuma gitti.

Diğerine ise direkt Amazon başta olmak üzere bir çok satış sitesinde rastladım: Alex Toys Rub a Dub Shaving in the Tub. 12 Dolar civarında, (isterseniz daha pahalıya da alabilirsiniz o ayrı) plastik oyuncakların yanı sıra gerçek banyo köpüğüyle paketlenmiş halde piyasaya sunulmuş.

İlgilenenlere…

0 Comments

  1. Supermis.
    Senin de hevesini kirmak istemem ama esas cazip olan senin kullandigin set ile seni taklit etmek biliyorsundur sen de. Yoksa cocuklar onlara oyunca cep telefonu, laptop ve araba anahtarlari aldigimiz halde onlari bir kenara atip gelip tekrar bizim kullandilarimiza musallat olmazlardi. Ne rahat olurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 Baba Olmak

Theme by Anders NorenUp ↑