Resim, Hayalgücü, Oyuncak

Bir arkadaşım yakın zamanda yolladı bu linki. Kesinlikle şahane bir fikir.Çocuğunuzun resmini yaptığı objeyi; ev olur, hayvan, insan ya da herhangi bir hayali yaratık oalbilir ya da belki bir araba…Resmi temel alarak oyuncak olarak yaratıp üretiyorlar. (Aslında siteyi biraz kurcalayınca nedense tek bir kişi gibi geliyor…)

Fikir bence muhteşem. İster kendinize isterseniz hediye çeki olarak başlasına alabiliyorsunuz. Yurdum standartlarında biraz pahalı 60-150 Kanada Doları.. (Kanada doları, normal dolardan çok az daha ucuz ama eredeyse fark yok denilebilir – Üşenmedim baktım)

Oyuncaklar genelde peluş; farklı renklerde kumaşlar, kurdelalar, düğmelerden mamul ve siteyi biraz kurcalayıp hele hele de bloga girip örnekleri incelediğinizde resimlere ne kadar sadık kalınarak üretildiklerini göreceksiniz.

Hemen istiyorum diyenler için kötü haber; 2011 için sipariş alımını durdurmuşlar yoğun taşepten dolayı ancak 2012 için sipariş alıyorlar.
Marka karakterlerin oyuncaklarını yapmıyorlar… (Zaten piyasade yeterince yok mu ki?)

– Child’s Own sitenin adı. Buraya tıklayıp gidebilirsiniz.
– Bloguna ve yapılan örneklere bakalım derseniz şuraya tıklayabilirsiniz.
– Ya da Flickr albümünden hemen kategorik olarak oyuncakları gezebilirsiniz.

0 Comments

  1. çok şahaneymiş,teşekurler bilgilendirme için:))

  2. Çok iyi bir fikir… çok beğendim ben..

  3. OOFF YAA YILLARDIR ÇİZİM YAPARIM BİR TANE KARAKTERİM DAHA OYUNCAK BİLEM OLMADI. BEN BU ADAMLARI KISKANIYORUUUMMM, ŞANSLI ÇOCUKLARIDA :)))))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 Baba Olmak

Theme by Anders NorenUp ↑