Anket Olayı…

Görmemişin çocuğu oluyormuş… Diye başlayabilir bu yazı da… Ama o kadar da uzatmayayım. “İsim” konusu malum gittikçe önem kazanıyor… Maratonda nerdeyse son dönemece girdik, artık bize isim soranların sayısı da arttı… Elbet aklımızda bir takım isimler var. Yanı sıra eşten dosttan da bazı öneriler geliyor… Geçen gece bir anket programcığı bulunca siteye kuruverdim hemen. Dün özellikle ses çıkarmadım bakalım kimler siteyi dikkatli takip ediyorlar diye :) Oran fena değil ama yine de buraya da yazayım dedim:

Sağ sütunda en altta bir anket var artık. Aklımızdan geçen bazı isimler orada. Bakalım siz ne düşüneceksiniz bu konuda. Sistem ankete katılanların IP adreslerini tuttuğu için arka tarafta bir kişinin kaç kere oy verdiği anlaşılabildiği gibi otomaitikman eleniyor da fazla oylar. (Yani, bir kere oy vermeniz yeterli diyorum)

Sonuçları önümüzdeki günlerde duyuracağım. Oylarınızın bizi etkileyip etkilemediği, ne derecede etkilediği ancak 4 Temmuz’da belli olacak muhtemelen ki Temmuz’a da bir şey kalmadı ;)

0 Comments

 1. benim oyumu aktardın mı sisteme yoksa üçkağıtçılık yapıp nasılsa ip numaram sistemde yok diyerekten bir daha oy kullanayım mı? :)

 2. aktardımdı… idim…

 3. Öok beğendim.Öok etkilendim. Biraz da acıdım.Yazık:((.. doğurabilseymişsin keşke. Hakeden birisin doğurmayı.

  Senin de bir erkek olarak konsepti bu kadar iyi algılamış olmaı tebrik ediyorum. Ayakta alkışlıyorum. Ahanda kafam tavana çarptı. Tavan arasındaki odada bilgisayarım.

  İyi akşamlar ve mutlu bebekler dilerim.

  Yine bebek hevesim geldi.

  Handan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 Baba Olmak

Theme by Anders NorenUp ↑