Blog Ödülleri Kayıtlarında Geri Sayım

bo_bannerİlk kez 2008 yılında düzenlenen Blog Ödülleri‘nde heyecan bu yıl da devam ediyor! 21 Mart’ta başlayan kayıt süreci 5 Nisan’da son bulacak. Dolayısıyla çabuk olmakta fayda var ;) Sadece internet kullanıcılarının vereceği oylar ile, kategorisindeki en iyi bloglar seçilecek. Yarışma, 2 Mayıs Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan Blog Konferansı’nın ardından ödül töreni ile son bulacak.

Türkiye’de sayıları 1.5 milyonu bulan bloglar, güçlü ve sürekli güncellenen içerikleri ile sadece sosyal medyanın değil aynı zamanda interaktif pazarlama iletişiminin de en önemli öğelerinden biri haline geliyor Türk sosyal medyasının gelişimine ve bloglarda sürekli, kaliteli ve özgün içeriklerin artmasına katkıda bulunma amacıyla organize edilen Blog Ödülleri ile Türkiye’de internet sektörünün de ilerlemesine yardımcı olmak hedefleniyor.

Blogödülleri.com
Blog ödülleri Facebook grubu

0 Comments

  1. Merhabalar, sitenizi blog ödülleri kategorilerinde gezerken gördüm. şöyle bir göz atıyordum. Güzel ve düzenli bir siteniz var. Adından dolayı cezbetti :) Oyumu size veriyorum. Bizde bir blogla yemek kategorisinden katıldık. http://2009.blogodulleri.com/blog/mutfak-sirlari sizlerinde ziyaretini bekleriz. İyi günler

  2. oyumuz size efem :)

  3. hep annelerin yazdıklarını okuaynlar için ve bir anne olarak benim için blogunuz çok anlamlı…oyumu kullandım ama çok daha öncesinde keşfetmiştim sitenizi.başarılar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 Baba Olmak

Theme by Anders NorenUp ↑