Biliyorum, yine ne zamandır yazmıyorum. Ama bu fırsatı “Ne zamandır yazmıyorsun…” demeniz yerine “Aa, ne zamandır ilk kez yazıyorsun…” diyerek değerlendirmenizi tercih ederim.

Girişi uzatmayayım; blog yazacak vakti, huzur ve dinginliği bulamadığımdan uzun süredir yazmasam da blog yazmak, hele de Babaolmak.com için yazmak beni inanılmaz mutlu eden; heyecanlandıran ve motive eden bir şey. Dolayısıyla kısacak ifade etmek gerekirse “gaza geldim ve düzenli yazıp mutlu olabilir miyim diye görmek istiyorum”

Evet; yukarda özetlediğim gibi. Blog tutmak benim için bir kayıt altına alma yöntemi olduğuna göre sadece baba olmak deneyimimi değil, başka şeyleri de kaydedebilirim belki buraya. (Açık söylemek gerekirse, bir iki ilgi alanımla ilgili vir şeyler not almak üzere yeni blog isimleri düşünmeye başladığımı fark ettim ve “ne yapıyorum ben?” dedim.)

Öte yandan iki çocuklu bir baba olarak yazacak kaydedecek o kadar da çok şey var ve ben bunun altından nasıl kalkarım bilemiyorum ki; düşünmek yerine her zamanki gibi haldır huldur yazmaya girişmek belki de daha iyi olur dedim. (Baksanıza; ajansta öğle yemeğimi masamda yerken birdenbire açıp yazmaya başladım)

Böyle işte. Bu yazıyı bitirip hemen ardından bir yazılacaklar listesi oluşturmaya başlayacağım. Hem bekleyen çok şey var yazacak hem de her gün yeni bir şeyler oluyor işte.

Ha’di bakalım…