Her yeni doğan bebek, hatta doğmasından da önce, doğacağını haber aldığım her yeni bebek, inanılmaz heyecan veriyor. Belki Z’nin doğumunu, öncesini, bekleyişimizi ve o heyecanlı dönemi anımsattığı içindir. Ya da her yeni doğan veletle birlikte yepyeni hayaller ve umutlar, yepyeni bir gelecek daha doğduğu içindir.

Doğacak bebek hele de artık üç kişi olmayı hakeden bir çiftin bebeği ise, çok daha keyif veriyor aldığım haber. Hak etmek kelimesine takılmayın. “Hazır olmak” da denebilir alternatif olarak. (Ya da çeşitleri arttıracak olursak, “birbirlerini yeterince sevdiklerinde” de diyebiliriz…)

Bir buçuk ay kadar önce tüm şartları yerine getirmiş bir çiftten aldığım bebek haberi de çok yerinde ve zamanında oldu. (Bu aralar benzer haber beklediğim iki çiftten biriydi…)

Karı koca online şahsiyetler olduğundan birinin blogunda veledin ilk fotoğrafını görünce de hiç şaşırmadım. (Fotoğrafın yanı sıra aralarındaki aşk da vardı satırlarda, kendini iyi ifaden satırlar ve sahiplerini her zaman takdir etmek gerekir diye düşünüyorum…)

Çok keyifli ve heyecanlı günleriniz başladı, devamı da bu kadar keyifli, sıkıntısız ve heyecanlı olur inşallah diyorum. (Dedim bile) Şimdilik iki buçuk olsanız da yakın zamanda başlayacak olan üçlü hayatınızda yolunuz açık olsun Dinemiz ve Vırzıl ve de fasulye… :)