Seminer: 0-3 Yaş İçin Kazalarda İlk Yardım

Başlık aslında yazıldığı kadar kısacık değil, seminerin tam adı: klarda Temel Yaşam Desteği & Kazalarda İlk Yardım ve Evde Çocuk Güvenliği. Biz de eşimle birlikte bu seminere yaklaşık 1,5 yıl önce katılmıştık. Her ne kadar hiçbir zaman ihtiyaç duymama temennisiyle gitmiş olsak da çok ısa zaman içinde bir boğaza meyve takılma vakasında ben şahsen bu eğitimin inanılmaz faydasını görmüş, Babaolmak.com’da da uzun uzun yazmıştım.
İstanbul Tıp Fakültesi’ nden Prof. Dr. Serpil Uğur Baysal ile Çocuk Güvenliği Uzmanı / Y.İç Mimar Arzu Birinci’ nin verdiği seminerler ayda bir kez düzenleniyor ve maket üzerinde uygulamalı olduğundan 15 kişi ile sınırlı. Seminerlere katılım için 0216 5770421-22 nolu telefondan Kids Safe-T’ye rezervasyon yaptırmak gerekiyor. Seminerler ücretsiz.

Yaklaşık 3 saat süren eğitimin çok kısa bir kısmı evde çocuk güvenliği ve alınabilecek önlemlere ayrılmış durumda. Ardından da önce teorik sonra pratik olamk üzere iki aşamalı ilk yardım kısmı geliyor.

Umarım hiçbir zaman ihtiyacınız duymayacağınız bu bilgilerin dağarcığınızda bulunmasında kesinlikle büyük fayda var. Bu atki seminer E-Bebek’in Maslak’taki yeni mağazasında gerçekleşecekmiş. (Böylece E-Bebek’in Maslak’ta mağaza açtığını da öğrenmiş oldum…)

0 Comments

  1. tam da şöyle bir bakayım, nasıl bulurum böyle bir eğitim derken yazınız ilaç gibi geldi sayın poyrazoğlu :)

    teşekkürler,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2020 Baba Olmak

Theme by Anders NorenUp ↑