Tatil öncesi yoğunluk sebebiyle son günlerde aklımdaki bir sürü yazıyı ertelemk zorunda kalmıştım. Öyle ki, aklıma gelen yazıları, yeni bulduğum siteleri, tanıştığım blogları bir yerlere kaydetmiş olsam da üç beş dakika vakit ayırıp da siteye ekleme fırsatım olamadı. şimdi serin ve keyifli bir Datça gecesinde (kızlar uyumuşken) bir kenarından başlamak lazım listeyi eritmeye…

Geçen hafta bir kenara ayırdığım web sitelerinden bazıları…

Başaklar.net
: İlk gördüğümde beni etkileyen ilk şey kuşkusuz ki sitenin ismi oldu… Daha doğrusu isme yol aöan durum… Annenin adı Başak, babanın adı Başak, kızlarının adı da Başak… Site için başka şsşm düşünülebilir mi ki?

Deniz Bak Deniz: Bir blogdan başlayınca çevresindeki bloglara da göz atıyor insan ve böylece inanılmaz bir hızla bir çok siteyle tanışabiliyor. Deniz Bak Deniz de öyle… Üstelik evimizde bir Deniz olması sebebiyle ki yaz tatilinde de “denize” sık giden bir aile olarak benzeri bir kavram karmaşası kızımızda da olacak mı diye düşünmedik değil. Gördük ki kendisi annesiyle denizi istediğinde gayet güzel ayrıştırıyor.

Tuntuna Tantana: Tuna’nın doğumundan denize ulaşana kadarki öyküsü… (Amma çok Deniz dedim bu yazıda)

Çalışan Anne Günlüğü
: “İşe gitsin gitmesin, her anne çalışan annedir” diye başlayan bir blog. Biraz fazlaca ürün tanıtımı ağırlıklı olsa da akılda tutmakta fayda var…

Oyalama Kağıdı
: şimdi oyalama kağıdı da ne dieyeceksiniz… Tıklayın gidin, “hakkımızda” sayfasında okuyun ne demekmiş diyeceğim… (Son link ya, herşeyi babadan beklemeyin)

Hadi tamam son bir link daha vereyim, keyifli bir bebek alışveriş sitesi: Babyneeds.com.tr