Simply Colors Com Tr

Simply Colors hakkında uzun zamandan beri yazacağım ama sürekli öteliyordum. Zeynep’in üzeri yazılı body’lerini nereden buluyorsunuz soruları gittikçe artmaya; Simply Colors‘ın ilanları gazete ve çocuk dergilerinde sıkça çıkmaya başlayınca dedim, “artık erteleme baba!” :)

Hollanda kökenli bir girişim Simply Colors. Kurucusu Stephanie Dijkstra. Site ilk olarak Hollanda’da açılıyor. şu anda Aralarında Türkiye’nin de bulunduğu 11 ülkede faaliyet gösteriyor. (Fırsatı zamanında görüp sitenin Türkiye haklarını alan ve son derece başarılı bir hizmet vermeye başlayan kişileri de kutlamak lazım)

Sitedeki “hakkımızda” metninden bir ufak alıntı da yapayım elim değimişken:

Simply Colors, Öko-Tex sertifikalı, insan sağlığına zarar veren kimyasallar içermeyen çocuklar ve bebekler için giysiler üreten bir dünya markasıdır.
Simply colors sizlere, çocuğunuz için en özel giysi seçenekleri sunar. Ürünlerimizin çoğuna, dilediğinizde, sizin belirleyeceğiniz bir yazı basılabilir. Bu yazı, çocuğunuzun ismi, sizin düşündüğünüz güzel bir söz veya yaratıcılığınızla ortaya çıkan esprili bir yazı olabilir. Çocuklara uygun olabilecek birçok yazı karakteri ve renk arasından kendi zevkinize uygun seçimleri yapabilirsiniz. simply colors tüm bu size özel ayrıcalıklarıyla çocuklarınız, torunlarınız, yeğenleriniz ve tüm bebek ve çocuklar için muhteşem bir hediyedir!

Kızımızın kankalarından Ada‘nın annesi arkadaşımız Sibel’in sayesinde haberimiz oldu Simply Colors’tan, o günden beri de zaman zaman hem kızımıza hem de cevredeki veletlere body yaptırmak için kullandık. Çok memnun kaldık. Gerek ürün kalitesi gerekse hizmet hızı ve kalitesi konusunda Babaolmak.com Simply Colors‘ı kesinlikle tavsiye eder.

Kendi deneyimimiz sonucu memnun kaldığımız ürünlerle ilgili bir takım fotoğraflara burdan, şurdan ya da ordan ulaşabilirsiniz…

0 Comments

  1. Merhaba,

    bu nuhteşem t-shirtlerin adresini burdan okur okumaz hemen girdim siteye. Girmekle de kalmayı sipariş verdim. 2 tane bizim Zeyno’ya, bir de kuzenimin oğlu Pamir’e (onun ki hediye ve daha vermedim, bakalım üzerinde Pamiriko yazan polo t-shirt’ü beğenecek mi?) Uzun zamandır bu kadar keyifli ve konforlu bir alışveriş yapmamıştım. Renk ve yazı karakteri seçme kısmı çok keyifliydi. Siparişimin sadece bir gün sonra ve hatasız, noksansız (ve balon hediyeli) elimde olması ise konforlu tarafıydı. Hatta Ada’ya firmanın anlaşmalı olduğu kargo şirketi MNG gelmediğinden, araştırıp hangisinin geldiğini bulup, onunla yolladılar. Bunu da telefonla açıp haber verdiler. Müşteri memnuniyetini sağlamak diye buna derim ben. Öünkü kargo konusunda her zaman sorun yaşıyordum. ֜rünlerin kalitesi de süper bence. Renkler ekranda görülenden çok daha canlı, karakterler de basılınca çok daha güzel… Kızım büyüdükçe bol bol sipariş vereceğim bende burdan herhalde. Doğum yapan ve çocuğu olan arkadaşlara hediye ne alsak derdine de son! Alışveriş linkini artık daha dikkatli takip edeceğim. Teşekkürler…

    Zeyno’dan Civciv Zeynep’e selam…

    Nurdan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 Baba Olmak

Theme by Anders NorenUp ↑