Bir Kere Daha: Ücretsiz Bebek Bezleri

Tutayım kendimi diye ne kadar çaba harcasam da, görüldüğü gibi kendimi tutamıyor ve konu hakkında bir kere daha yazmaktan kendimi alamıyorum.

Babaolmak.com kimseye ücretsiz bebek bezi göndermiyor. Eskaza böyle bir misyonu olsaydı; diyelim ki bir bebek bezi markasının sahibiyim, tanıtım olarak, fantazi olarak, şanım yürüsün diye blog’umda yorum olarak “ben de ücretsiz bebek bezi istiyorum; çok ihtiyacım var” diyenlere bebek bezi gönderiyorum… Yahu; e-posta adresiyle gönderilebilmesi mümkün değil bu meretlerin…  (Gelen “bez istiyorum” yorumların %90’ında adres olmaması; sürekli yorum gelmesinden çok daha acıklı yani….)

Belki biraz sert olacak; bu blogun sürekli takipçileri (ve özel hayatta tanıştığım kişiler) bilirler ki sert üslup bir yana aksine oldukça sakin bir kişiyimdir; ücretsiz bebek bezi deneme paketerine madem bu kadar ihtiyacınız vardı; yapmasaydınız kardeşim çocuk… Hadi onu da geçtim; okuduğunu anlamaktan acizsin madem -çünkü bu sitede bebek bezi dağıtılmadığına dair bir yazıya büyük bir ciddiyetle “ben de bebek bezi istiyorum” diye adressiz yorum bırakıyorsun- gerçekten de bu dünyaya bir çocuk daha getirerek hem kendine hem de yavrucağa yazık ediyorsun bence… Kusura bakma…

Söz konusu iki yazı burada:
İlk yazı: En Emici bebek Bezi
Gelen yorumlar üzerine ikinci yazı: Ücretsiz Bebek Bezi Deneme Paketleri

Son söz: BU üslup ve belki de biraz sert bu yazıcık için özür dilerim peşinen… Sakın yanlış anlaşılmasın herhangi bir kişi hedef almadım; ortadan yazdım… Kimsenin ihtiyacına vb. saygısızlık yapmak istemem ama içimden geçenler de yukarda… Önce okumak, sonra okuduğunu anlamak lazım… (Bence)

En son söz: Geçtiğimiz hafta Real marketlerde bezlerde ciddi indirim vardı… Hala devam ediyor mu bilmiyorum; ilgilenenlerin bilgisine ;)

0 Comments

 1. bende istiyorum kocasına merkez mah marmara cad bulut sok no 9 daire 2 bahcelievler

 2. özgün yıldırım

  01 Mar 2012 at 15:51

  ücretsiz bezlerinizden istiyoruz büyk boy

 3. Hazır fırsat bez isteyip adresleri belirlenenlere cocuk esirgeme kurumundan ve bakırköyden yetkililer gönderilsin hatta karantinaya alınsınlar. İnsan içine çıkmaya korkuyorum bunları gördükçe.

 4. Vedat Altınkaya

  14 Nis 2016 at 12:12

  Ücretsiz bebek bezinden denemek istiyorum. En güzeli hata 1 numara olduğuna inanıyorum

 5. Vedat Altınkaya

  14 Nis 2016 at 12:52

  Ücretsiz bez istiyorum bebeğimiz 2 aylık .2 numara

 6. Vedat Altınkaya

  15 Nis 2016 at 12:42

  Bebek bezi 3 numara olacak teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 Baba Olmak

Theme by Anders NorenUp ↑