Domuz Gribi

ATT153139

Bu aralar bulunduğum izole ortam sebebiyle güncel ve anlık haberlerden kısmen uzak kaldığımdan belki de domuz gribi üzerine kafa yormakta geciktim. Detaylı bir dosya hazırlamak, yerli ve yabancı linkleri bir araya toplamak için sanıyorum oldukça geciktim. Durumun ciddiyetine rağmen eşimin yolladığu şu karikatüre de çok güldüm. Dolayısıyla Babaolmak.com’a da alıp sizlerle de paylaşıyorum.

Domuz Gribinden KorunmakBu arada blogcu arkadaşlarımdan, Esmer Zeynep‘in annesi Nurdan’dan Domuz Gribi’ne karşı alınabilecek en basit ve günlük önlemlerle ilgili bir ilan gelmişti. Ona ulaşmak isterseniz tek yapmanız gereken yandaki ufak görsele tıklayarak büyültmek.

Tabi şu linkte de Domuz Gribi’nden korunmak adına detaylı bilgi bulabilirsiniz.

0 Comments

  1. aylin bakırcı

    25 Kas 2009 at 08:48

    hahaha, çok şekermiş karikatür :)) domuz gribine karşı alınabilecek en basit yöntemlerden biri de bal tüketmek bu arada aslında :) vücudun bağışıklık sistemini güçlendiriyor, grip gibi enfeksiyonlarla mücadele etmesini kolaylaştırıyor. zaten mutlaka biliyorsunuzdur, çocukların gelişimi için bal tüketmeleri de oldukça önemli, uzun vadede inanılmaz faydaları var, e doğal da yani ayrıca… hem çam balının da tam mevsimi geldi, hehe :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 Baba Olmak

Theme by Anders NorenUp ↑