Hepsi de 4 Temmuz’dan 6 Kare Fotoğraf

Evet, birkaç gün geciktim. Temmuz biraz yoğun başladı ve yoğun devam ediyor. Haziran’daki performansı şimdilik yakalayamadım. Temmuz’un ilk yazısı biraz gecikmeli bir geleneksel 4 Temmuz kutlaması.

Çok bir şey yazmayacağım. Hem o sabah uyandığında hem de o gece yatağına yatırdığımda söyledim ben söyleyeceklerimi Z’nin kulağına. Gerisi boş.

Az önce kocaman bir hard disk’ten daha önceki 5 yılın 4 Temmuz’larını da taradım; maalesef en az kare bu yıldan… (Öte yandan bu yıl ciddi miktarda yüksek kalite video var)

Her yıl 4 Temmuz’a dair bu kolajı yapmak ve sonrasında uzun uzun seyretmek inanılmaz bir keyif veriyor bana. İlk günden beri değişmeyen izler, her yıl yeni eklenen izler… Z büyüyor!

İyi ki doğdun, iyi ki girdin hayatıma Z!…

0 Comments

  1. Maşallah, allah nazarlardan korusun. Çook güzel bi kız olucak büyüyünce :)

  2. Z büyürken onu takip etmek de bi o kadar zevkli. İyi ki doğdun ve iyi ki seni tanıdık sarı Z. :) Sağlıkla ve mutlulukla çok yaşa!

  3. Tuba Şaklıoğlu

    09 Tem 2012 at 10:09

    Evet, insanın söyleyecek çok şeyi olduğunda kendini ne kadar zorlasa da 'bir şey' söyleyemiyor… Anlıyorum sizi… Bu arada İyi ki doğmuş Z : )

  4. Ne de güzel bir blog olmuş. Bende baba olmayı bekliyorum. Bizim daha 4 ayımız var İLKE'yi kucağımıza almaya… Selamlar Z ve ailesine…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 Baba Olmak

Theme by Anders NorenUp ↑