En baştan uyarayım, yazıyı okurken fonda Sting’den “An Englishman in New York” çalıyor olması ısrarla tavsiye edilir. (Hatta aslında başlık olacaktı ama, hadi dedim, başlığı gereğinden fazla uzun tutma)

Evet, Babaolmak.com’da yeterli miktarda yazıyormuşum gibi başka macralarda da yazmaya başlıyorum… Bulardan ilki Mahmure.com. Aslına bakarsanız ilki Alternatif Anne idi ama ne yalan söyleyeyim, bir türlü gerekli dingiinlik ve motivasyonu sağlayıp da yazı yazabilir olamadım Alternatif Anne’ye… (Hala mahçubum bak)

Neyse, çok da uzatmaya gerek yok, bundan sonra haftada bir Mahmure.com’da bir köşe yazacağım… Arada oraya da uğrayıp yazıları okursanız çok sevinirim. Siz unutursunuz diye Babaolmak.com’dan da gerekli hatırlatmayı yaparım ben…

Hatta bakınız ilk yazım şöyle başlıyor ve devam ediyor:

E, hadi bakalım…

Yazı yazmayı ne kadar sevsem de, yoğun dönemlerde en kolay uzaklaştığım şey yazı yazmak oluyor. Fiziksel bir yoğunluk ya da koşturmacanın dışında da, kafam yoğun ve doluyken de durum çok farklı değil. Pek çok zaman yazarak rahatlasam da, tam tersine yazmaktan imtina ettiğim durumlar da oluyor.

Bu seferse durum biraz daha farklı. Uzun zamandır ilk kez kendi blogum, Babaolmak.com dışında bir yerde, kendi ismimle bir şeyler yazacağım ve yine de yazacağım ana konu “Baba Olmak” Tüm bir hafta bir şekilde bu “yazma” meselesini geçiştirdikten sonra en sonunda kaçamayacak kadar sıkıştırınca yumurtalar kapıyı (ya da tam tersi) ben de açıp karşıma Mahmure.com’u bakışmaya başladım ana sayfayla…

Yazının tamamını okumak içinse TAM BURAYA tıklamanız yeterli olacaktır.