urlTRT 2’de yayınlanan “Parantez” programının bu akşamki bölümünde “blog” konusu işleniyor. Konuklardan birisi de internet ortamlarında tanınan bir “baba” ve blogu: Babaolmak.com :) İş çıkışı vaktiniz olursa program bu akşam (yani 22 Temmuz 2009 – Çarşamba) 19.30’da TRT 2’de.

Tek konuk ben değilim elbet. Devletşah.com ve Devleşah, Gamzetuysuz.com ve Gamze Tüysüz ve de Tatlı Hayat ile Nahide Mutlu da konuk. Yanı sıra biz dördümüzle aynı koltuğa sığamayan Eray Endeş ve Blog Ödülleri de programın konukları arasında. Üç bayan ve bloglarının yanında bir de baba… ;) Bekleriz efenim… Keyifli bir sohbet oldu. Zaten arkadaşım olan Devletşah ve Eray’ın yanında iki yeni blog ve blogcu ile tanışmış oldum. Sizlere de tavsiye ederim.

Jülide Ateş’in sunduğu Parantez programı hakkında az daha detaylı bilgi isterseniz:

Gündelik hayatımız bir koşuşturma içerisinde geçiyor. Bu yüzden hayatın birçok güzelliğini kaçırabiliyoruz. Oysa bir anlık nefes alma, birazcık dikkat, belki de yanından geçip gittiğimiz birçok ayrıntıyı yakalamamızı sağlayacak. Hayatımız daha farklı olacak. İşte ‘Parantez’ programı, seyircisinden bu özeni, bu dikkati talep ediyor. Jülide Ateş’in sunduğu program, hayatımızda unuttuğumuz bir güzelliği, dikkatimizden kaçan bir ayrıntıyı konu edinecek. Bazen ilginç bir mekÇ¢nı, bazen ilginç bir portreyi, bazen de üzerinde düşünmemiz gereken küçük ayrıntıları seyirci ile paylaşmayı hedefliyor.