Nazilli Sebzeleri :)

Hazır hızımı almış siteyi ortalamanın üzerinde güncelliyorken bir de blog tanıtıvereyim. Herşeyden önce kendimizden biliyorum kızımıza olabilecek en sağlıklı gıdaları temin etmek için uğraşıyoruz. Mümkünse organik gıdalara yöneliyoruz. (şişli’deki ekolojik pazar gibi) Yine gelen bir maille amatör bir heyecanla köy ürünleri konusunda faaliyet gösteren bir bayanın bloguna ulaştım.

Pınar Hanım’ım blogu: “Nazilli’den Köy Ürünleri” sitedeki yorumları ve bana sieteyle ilgili yönelndireilen bir kaç maildeki yazışmaları okuduğumda açıkçası etkilendim. Pınar Hanım’ın blogunu inceleyin; yorumları okuyun; sanırım kendisine yorumlar ve blog üzerinden temasa geçebilirsiniz. Yok halledemedik derseniz bende e-posta adresi de mevcut, isteyenlerle paylaşabilirim.

Sağlıklı beslenmek konusuyla ilgilenenler için öellikle tavsiye ediyorum bu durumda: Nazilli Sebzeleri :)

Tam yazıyı yayınlaak üzereyken konuyla ilgili aklıma gelen bir site de Devletsah.com; çok uzun süredir takip etsem de burada bahsetmemiştim; hazır konu yeme içmeden açılmışken Devletşah‘ın yemek tariflerini ve önerilerini de mutlaka görün derim… Sadece içerik değil tasarım olarak da alemin en iyi sitelerindendir…

0 Comments

  1. selamlar;

    sayenizde pınarla tanıştım… bunun için çok teşekkür ederim..

    güle güle büyütün bebeğinizi..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 Baba Olmak

Theme by Anders NorenUp ↑