Sonunda birkaç değişiklik ve ne çabuk geçiyor zaman…

Babaolmak.com’u iş yoğunluğundan biraz boşlamıştım malum. Daha doğrusu, yazı yazsam da geri kalanına elim pek yetişemez olmuştu. Sonunda header kısmını yeniledim. Fotograf seven ve çeken biri olarak header’ı tamamen fotograflardan yapmayı hep sevmişimdir. Hele de siteye her girildiğinde yeni bir fotografla karşılaşmayı pek severim. Aynı şeyi kişisel blogumda da uygulamıştım. (Kendisi Babaolmak.com açıldıktan sonra büyük bir yalnızlığa terk edildi maalesef. Oysa ilk Türkçe, hatta Türkçe-İngilizce bloglardan biriydi.) Yeni görsellerde de eski bloguma bir ufak gönderme de yaptım dolayısıyla.

Header için fotograf secerken bir anda bir nevi zaman tünelinin içinde buldum kendimi. Z.nin doğumundan bu yana gün gün gelişimi fotograflarda adım adım takip edilebiliyor. Bunun için yüzlerce fotografa da gerek yok üstelik. 15-20 tanesi yetti. (Tabi aynı şekilde babasının gelişimi de ister istemez gözler önüne serilmiş oldu) (N’apalım artık, siz yabancı sayılmazsınız)

Uzatmayayım. Nacizane önerim, ne olursa olsun, olabildiğince çok fotograf çekin bebeğinizle. Sadece onu değil, birlikte de çok fotografınız olsun. (Hep fotograf ceken taraf olarak bazen kaygılandığım olsa da header görsellerini toparlarken gördüm ki yeteri kadar birlikte fotografımız da varmış) İlerde yan yana koyup bir zaman tüneli yapmaya kalktığınızda elinizdeki tek şey fotograflar olacak. (Emin olun bir çok çooook keyifli anı, üzerine yenileri geldikçe maalesef uçup gidiyor)

0 Comments

  1. İlk defa rastladım blogunuza ve beyfendilerin kişisel blog yazmakta tembel olduğunu düşünmüşümdür hep:)
    Sayfayı aysema nın blogundan buldum ama açılır açılmaz header deki muzip resim güldürdü beni.Tıkladıkça da değişiyor sanırım :) Ben de çoğu zaman header i kendim yapmakta inat ederim dün değiştirdim gerçi bir süre kendi halinde kalsın sonra değiştirme niyetindeyim:D
    Öocuklarla bol fotoğraf konusunda kesinlikle haklısınız o kadar inat ederim ve sevmem ki fotoğraf çektirmeyi(berbat çıktığım için) dönüp baktığımda nadiren benim de olduğum resimler çok daha özel ve zaman tüneli gibi dönüyor insan o gün şurdaydık bunu giymiştim,saçlarıma bak,aman ne kadar zayıfmışım derken bambaşka kapılar açılıyor zihninizde..o yüzden bundan sonra yapmıcam bu hatayı..
    Allah bağışlasın küçük yavrunuzu ve zevkle takip edicem bundan sonra:)

  2. BENDE SİZE KATILIYORUM..BOPL BOL RESİM ÖEKMEK VE ÖEKTİRMEK…YILLAR GEÖTİKÖE ANILARIMIZI HATIRLAMANIN EN İYİ YOLU…

  3. süper olmuş, sürekli F5 yaptım :) Ama daha çok foto daha çok foto olsun, F5 tuşum aşınsın :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 Baba Olmak

Theme by Anders NorenUp ↑