Israr Üzerine Beklenen Göbek Fotografı

Deniz bir de gobek 22.02.2007Bu fotograf çekileli sadece dakikalar oldu. Fark ettik ki her ne kadar “bebeğe” fazlasıyla odaklanmışsak da Deniz’deki gelişmeleri o kadar da iyi takip etmiyoruz. Son bir kaç haftaya kadar gözle görülür neredeyse hiçbir değişiklik yokken son günlerde inanılmaz bir hızla karnı büyümeye başladı… Oysa bu, karnının büyümesinin net görüldüğü sanırım ilk fotografı. Hamileliğin tam yarısının geride bıraktıktan sonra çekiyoruz. (Bu arada hızla 60 kiloya yaklaşıyor kendisi; doktorumuz Sedat Bey’İn çok hoşuna gitmeyeceğini tahmin etmekle beraber, ikisinin arasında yaşanacak sıradaki raund 5 mart’ta… Bekleyelim görelim. Bu fotoğrafın buradan yayınlanmasının en önemli sebebi elbetteki gelen yoğun talep. Özellikle de Banu’dan gelen ısrara istinaden, BabaOlmak.com, hiçbir fedakarlıktan kaçınmayarak söz konusu fotograf çekimini yaptı. :) Görüldüğü gibi annemiz hala “uyku” dönemini atlatabilmiş değil. (Arka arkaya 6 bölüm Lost seyredebilme kapasitesine sahip Deniz için kim derdi ki en yeni bölümü bile seyrederken kucağında notebook’la uyuyakalacak? – Hoş dizinin en son bölümlerinin sıkıcılığından da olabilir bu.)

Yandaki fotografta Deniz’i fotograf çekilirken fırsattan istifade uyuklarken görünüyorsunuz… (Her fırsat itinayla değerlendirilir…)

0 Comments

 1. oh bee, en sonunda! cok guzel olmus, ben cok heycanliyim tahmin edemezsiniz. oole uzaktan uzaktan. gene siradan hamile ruyalarimi gormeye basladim, bi ara kendimi goruyordum simdi yetmiyo butun kiz arkadaslari siradan geciriyorum. pek hos olmussunuz deniz hanim, buradan da soylemek istedim.

  ayrica baba bey, baba olmanin tarifini verdiginiz mesacdan sonra, boyle bir goslerim dolduu, bir dolduu. ofiste aglamak yakisik almaz dedim, durdum. ama simdi bahsedince bak gene duygu sey oldu.

  ay yaa, umarim gelebilirizz..

 2. Bu baba iyi bir fotografçı,
  Bu baba iyi bir baba olacak…

  Bu anne iyi bir pozcu :-)
  Bu anne iyi bir anne olacak…

  Bu kız cocuğu sizi şaşırtacak… Bknz. ֖cellerin Selin’i, Bknz. Pirlerin Melissa’sı…

  Sabırsızlıkla, Bu kız cocuğunun kime benzeceğini bekliyorum… Gerçi biliyosunuz bana malum oluyor ama yine de heyecan yapıyorum ben kendimce… Bu arada isme hala karar verememiş gördüm sizi?

 3. Özgür

  26 Şub 2007 at 13:44

  Poz değil ki… Hadi kardeşim, çek de gidelim duruşu :)

 4. şanslı bir kız olacak.. neden bu kadar gözleri dolan insan var emin değilim ama onlardan biriyim sizi düşündükçe ve de bunları görüp okudukça..şanslı insanlarsınız..velet de çok güzel bir ortama geliyor..şanslı bir kız olacak :) sakin, tatlı, eğlenceli bir anne; onu son derece şımartacak tam bir “kız babası” babası olduğu için..hehe

 5. dennycim ne güzel bi anne oldun sen böle:) hadi artık geçsin zaman da yaz gelsin güzel bebiş doğsun artık

 6. reyhan teyze

  09 Nis 2007 at 01:14

  İlk gözağrımı ilk defa bebeğiyle gördüm gecenin bu saatleri ve çokk güzel bir anne adayı.Kızımızda annesi ve babsı gibi güzel ve renkli gözlü olursa yemede yanında yat derim.İkinizide öpüyorum.

 7. Çok garip; Bu yazınızın sonunu okuduğumda yüzümde değişik bir gülümseme belirdi ve eşim ne olduğunu sordu, o da okuyunca şaşırdı.

  Ben hamile olduğumu LOST'un yeni indirdiğim bölümünü seyrederken uyuyakalmamdan anladım:) Bendeki ilk belirti uykuydu:) 5-6 bölüm maraton yapardım eskiden.

  Eşinizin de zamanında aynı şeyi yaşaması hoş bir an yaşattı:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 Baba Olmak

Theme by Anders NorenUp ↑