Online Veletler

Annelerin (ve hatta malumunuz babaların) blogları olur da veletlerin olamaz mı? Olur… Hoş, veletlerin bloglarını kendileri değil de anneleri veya babaları güncellerler. Zeyneps.com‘a yazılan bir yorum sonucunda Toprak’ın sitesinden haberdar oldum ben de. (Toprak’ın sitesinden ziyade Toprak’tan haberdar oldum diyelim) Toprak’ın babasının bir web tasarımcısı olması sebebiyle Toprak’ın sitesinin imrenilecek şıklıkta olması apayrı bir konu elbet. (Ben ki tasarımcı değilim, bu kadarını kendi başıma yapabiliyorsam, tasarımcı bir babanın neler yapabileceği malum)

Neyse, Toprak’ın sitesini “blogcu anneler” veya “babaların blogları” kategorisine sokamadığımdan ben de “Online Bebekler” kategorisi açayım dedim yandaki sütuna, ancak bu “bebek”lerin bir süre sonra bebeklikten çıkacağı düşüncesi bebek yerine “velet” kelimesine yönlendirdi beni. (Amma uzun açıkladım değil mi?) Neyse, bir takım veletlerin sitesinin “Blogcu Anneler” bazılarının “Babaların Blogları” arasında olması sizi şaşırtmasın, hem anne hem babanın güncellediği, bir takım veletlerin siteleri de artık “Online Veletler” kategorisinde olacak… (Her ne kadar blog’dan ziyade photoblog olsa da Zeynep de bu kategoride – Toprak yalnız kalmasın değil mi? Çok yakında San da aynı kategoride) ;)

0 Comments

 1. ֖zgür bey,

  Sitenizde bize de yer verdiğiniz için teşekkür ederiz. Biz Toprağa Teknovelet demeye karar verdik:) Bunlar doğar doğmaz objektiflerle tanışıp sitelerine poz veriyorlar.
  Site tasarımını biraz değiştirmeyi düşünüyoruz, anne baba arasındaki bu tasarım tutarsızlığı ne olacak bilmiyorum.

 2. Özgür

  28 Ağu 2007 at 09:49

  Bey yok… Bey yok… :) (Madem pusetler de yanı…)

  Demin fotoğraflara bakarken ben de dikkat ettim, direkt objektife oynuyor sanki bizim kız da… :)

  Site tasarımında (sanki) baba daha renkli ve hareketli, anne daha sade ve minimalist gibi geldi bana. Yeni tasarımınızı bekliyoruz…

 3. alpim de online bizi es gecmeyin :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 Baba Olmak

Theme by Anders NorenUp ↑