Zeyneps.com

Eh, baba “internetçi” (hatta üstüne bir de “blogcu” olunca, kızının fotografları da kızın kendi sitesinde olacak tabii ki, çok acele ve derme çatma bir tasarımla da olsa; buyrunuz Zeyneps.com‘a… Zeynep’in fotoğraf günlüğü, “Zeynep’s Photoblog” yayında… En son fotograflar, sürekli Zeynep’imin sitesinde… :)

www.zeyneps.com

0 Comments

  1. Allah bağışlasın… pamuk pamuk görünüyor. Kızım için de böyle denmişti – hiç buruşuk değil :-)

    şimdi heycanlı günler beklyor sizi… emdi mi? ne kadar emdi? hangi memeden? göbeği düştü mü? neden uyumadı? nefes alıyor mu? sarı mı ne??? kucağıma alsam şımartır/alıştırır mıyım? banyo suyuna ceviz yaprağı/z.yağı/annesütü koysam mı? yüzünü poposunu annesütü ile silsem mi?

    ohooo bütün bunlar beni meşgul etmiş ve hayatımın en önemli soruları haline gelmişti… yarısı o an çok önemli gibi gözükse de sadece diğer yarısı biraz üzerinde düşünmeye değer.

    Babaya tavsiyem: anneyi iyi dinle: her soru işaretini önemse, anlamsız da gelse birazcık olsun araştır ona geri bildirimde bulun – desteğini göster. Anne şimdi 2-3 saatlik tempodan bitap düşüp, bir de bu sorularına yanıt bulamamaktan üzülmesin…

    Minik Zeynep 40. gününü geçirdiğinde gerçekten bir değişiklik geçirecek (en modern inanmayan anne bile buna eninde sonunda kabul edecektir) 4-5 saatlik uykular sadece bir kaç hafta ötede…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 Baba Olmak

Theme by Anders NorenUp ↑