Baba Olmak Altın Örümcek İnternet Ödülleri’nde En İyi Blog Kategorisinde Finalist

Babaolmak.com daha önce aldığı blog ödüllerinin yanı sıra Altın Örümcek’te de daha önce finalist olmuştu. BU sene de blog kategorisinde ilk 5 arasına girerek finalist olmaya hak kazanan Babaolmak.com için siz de halk oylamasında oy kullanırsanız ne güzel olur. ;)

Üstelik halk oylaması bu sene Facebok üzerinden yapılıyor: http://www.facebook.com/altinorumcek adresine giriyor, yukarıdan sayfayı beğeniyor ya da “like” ediyor, sol sütunda Altın Örümcek logosunun altındaki linklerden “halk oylamasına katıl”ı tıklıyor ve önce Altın Örümcek aplikasyonuna onay verip, gelen kategori listesinden “Blog” kategorisini seçerek Babaolmak.com’a oy verebiliyorsunuz… Eğer başka kategoriye oy vermeyecekseniz sağ altta “devam” linkine katılıp bilgilerinizi giriyor ve oy verme işlemini tamamlıyorsunuz. (Halk oylamasına katılanlar da ödül kazanma şansını yakalıyormuş bu arada)

Yok derseniz ki diğer dallarda da oy kullanayım, o zaman size en az dört aday daha önerebilirim. Çünkü sadece sahip olduğumuz sitelerle değil, tasarımını yaptığımız sitelerle de toplam 5 dalda finalistiz bu sene:

En iyi blog: Babaolmak.com
En iyi yaşam sitesi: Filmlerim.com
En iyi ünlü sitesi: Manga
En iyi haber sitesi: LigTV
En iyi gayrimenkul sitesi: Bodrum Yalıları

Biraz Sodamedya Interactive reklamı gibi oldu bu yazı ama, dedim ya… Halk oylamasına katılıp da Babaolmak.com başta olmak üzere finalistlerimize oy verirseniz de çok seviniriz.

0 Comments

  1. oyumu kullandım başarılarınızın devamını diliyorum.

  2. Safari'den sorun cıkıyor, bilgin olsun Özgürcüm. Firefox'dan deneyince oldu.

  3. Kisisel bloklarin icinde en iyilerinden biri oldugundan suphem yoktur. Nedeni ise takup edenler bilirlerki paylasimlar ve sistemin kaliteli seviyeli ve anlatim tarzinda oldugundandir. Basarilarin devami dilerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 Baba Olmak

Theme by Anders NorenUp ↑