Son zamanlarda bir çok vizyoner markanın gerek kendi kendilerine gerekse PR şirketlerinin öneri ve desteğiyle blog dünyasıyla ilgilendikleri gözlemleniyor. Blog yazarlarını toplayıp onları dinleyen, düşüncelerini değerlendiren markaların sayısı her geçen gün artıyor. Bu, bloglar için çok sevindirici. Blog Ödülleri gibi bloglar üzerine düzenlenen etkinliklerin payı da çok elbette bu gelişmelerde.

milupa_davetBenzer bir daveti ben de geçen hafta aldım ve bu davet bir kaç sebepten dolayı çok hoşuma gitti. Her şeyden önce isme düzenlenmiş bir sanal davetiye geldi, davetiyeden Babaolmak.com’u takip ettikleri anlaşılıyordu. Tüm bu kozmetik şıklıkların yanında bebek/çocuk ve beslenme konulu bir toplantıya bir baba davet ediyorlardı. Genelde annelerin sorumluluk alanına girdiği düşünülen beslenme gibi bir konuyla ilgili paylaşım toplantısına bir baba çağırmak… Bence değer verilmesi gereken bir yaklaşım. Dolayısıyla ben de bu daveti burada paylaşmaktan ve markadan ismiyle bahsetmekten kaçınmıyorum.

Ki, Babaolmak.com’u sürekli takip edenler bilirler kızımız ilk doğduğundan beri kullandığımız mamalar genelde Milupa idi. Artık bizimle aynı mönüyü paylaşıyor, biz Milupa yemediğimizden o da pek yiyemiyor. :) (Hatırlar mısınız Milupa isminin nerden geldiğinden de bahsetmiştim aylar aylar önce) Uzatmayayım, bu hafta Milupa’nın beslenmeyle ilgili bir blog yzarları toplantısına katılacağım. Bakalım beklediğim gibi çıkacak mı? (Neler beklediğimi söylemeyeceğim ama bir takım beklentilerim var toplantı ve katılımcılarla ilgili)

Bu arada Babaolmak.com’un takipçisi anne-babalardan başka katılan var mı merak ediyorum…