Babalar ve Kızları

Bugün, tamamen tesadüf eseri (algıda seçicilik işte) bir web sitesi buldum. Daha doğrusu Yahoogroups’ta bir grup buldum: “Dadtalk” Babalar arası bir yazışma platformu, üstelik de kız babaları arası bir yazışma platformu. Ekim 1999’da kurulan mail grubunun tam 4283 üyesi var. Aylık mail trafiği yaklaşık 200 mesaj civarında. Bir de web siteleri var: “Babalar ve kızları” – Dadsanddaughters.org

İşin hoş yanı, bebek bekleyen bablardan tutun, yeni bebeği olmuşlara, okul çağında kızı olanlara, yetişkin kızı olanlara kadar farklı baba gruplarına hitap eden kategorilere de bölünmüş site.

Sitede, yeni baba olmuşlara yönelik yazıların başlıklarından bazıları şunlar:

* The First Six Months
* The Second Six Months
* Be Your Own Kind of Dad
* Tag Team Parenting
* The Heart of Fathering
* What Little Boys Learn
* The Influence of Your Father

0 Comments

  1. Bebeginiz saglikla araniza katilmis, cok sevimli ve cok guzel masallah. Umarim cok guzel, mutluluklarla dolu, hastaliksiz, dertsiz, gulucuklerle dolu, birbirinize doya doya sevginizini verebildiginiz bir yasantisi olur.

  2. Merhaba,

    Sitenize bir arkadasimin gonderdigi linkten gelerek tesadufen rastladim. Bu entry’nizi gorunce “Babalar Gunu” vesilesiyle kendi babama yazdigim ayni baslikli yazi geldi aklima, paylasmak istedim:

    http://gece1.blogspot.com/2007/06/babalar-ve-kzlar.html

    Kizinizla nice mutlu, saglikli gunler gecirmeniz dilegiyle:) Sevgiler,

    Moonshine

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 Baba Olmak

Theme by Anders NorenUp ↑