Demir’den Mektup Var

Son zamanlarda okuduğum en keyifli e-postayı bugün okudum. 2,5 aylık Demir’den gelmiş e-posta… şimdi, çocuk üşenmemiş o kadar yazmış, yayınlamamak olmaz, aynen aktarıyorum:

Merhaba,

Babam ben doğmadan önce blog’unuzu takip etmeye başlamıştı. şimdi 2.5 aylık oldum ve halen babaolmak.com un sıkı bir takipçisi.
Farklı bir tonla da olsa sizin çıktığınız yolda o da benim doğumumla yürümeye başladı. www.demirbayrak.com benim doğduğum günden bugüne
yaşananları, bazen komik bazen dramatik bazense çok objektif bir şekilde anlatan benim ağzımdan-babamın klavyesinden çıkanları yayınlamaya devam ediyor.

Gerçekten komik olduğunu düşündüğüm, izleyenlerin de bana bu konuda %100 hak verdiği bir anımı özetleyen aşağıdaki linkteki movie’yi belki babaolmak.com da
okuyucularınızla paylaşır, ülke olarak içinde bulunduğumuz genel kasvet havasını bir nebze olsun dağıtmaya siz de katkıda bulunursunuz.

Bu noktada isterseniz tam buraya tıklayıp gidip Demir’in sitesinde Demir’in videosunu izleyebilirsiniz. Böylelikle Demir’İn sitesini de gezmiş olur, favorilerinize eklersiniz. ;) Süper tembeller (veya hadi kibarca süper sabırsızlar diyelim) için aşağıya da videoyu koyayım. Siteye hiç video koymuyorum malum, ortalık şenlensin…

Videoyla ilgili yorumum ise, evet, kompile çok eğlenceli olsa da (spoiler gibi olmasın) 34-36. saniyeler civarı biz ailecek kahkahadan kırıldık, defalarca izledik… Kesinlikle tavsiye edilir. :)

0 Comments

 1. Özgür

  15 Tem 2008 at 20:46

  Yakup, ellerine sağlık. (Demir’İn amcasının da ellerine sağlık…) Tertemiz, çok şık bir site olmuş Demir’in sitesi… Bir çok birbirine çok benzer blog’un yanında hemen ayrılıyor her detayıyla.

  Tüm şu babaolmak.com maceramda en sevdiğim, en hoşuma giden şey yeni babaların (veya babalarca yapılmış, veletlerin) siteleriyle tanışmak… Yalnız olmadığımı, olmadığımızı görmek…

  Tekrar ellerine sağlık; yakışıklı Demir’i mıncıkla bebim yerime…
  Sevgiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 Baba Olmak

Theme by Anders NorenUp ↑