Doğum Fotosu Nokta Com

Dünkü Hürriyet İK’da siteyi kuran kişi hakkında bir haber vardı. (Yanılmıyorsan uzun süre önce benzer bir gazete ekinde yine aynı kişiyle ilgili bir haber daha çıkmıştı) Ablanın olayı profesyonel doğum fotoğrafçılığı… Bu tip, ihtiyaçtan, hobiden, kişisel çevreden doğan ticari işleri ve girişimciliği takdir ediyorum. Sevdiğin işten para kazanır olmak ne zevkli bir geçim yoludur.

Neyse, bizim doğum fotolarını da benim çekmem beklense de büyük bir ihtimalle ben çekmeyeceğim. Benim planım video çekiyor olmak. Fotoğrafları da Fototrek – Cenk kişisi çekecek inşallah. (Sorduğumda seve seve demişliği var; daha önce de benzer bir çekim yapmıştı zaten; ancak normal ve ani bir doğum durumunda iş başa düşecek… Bir elimde fotoğraf makinası, bir elimde kamera, bir elimle de Deniz’in elini tutarım… Kim tutar beni…)

Uzatmadan buyrun linkler:
Dogumfotosu.com
Hoşgeldin Deniz Bebek

0 Comments

  1. Tesadüfen bu siteyi buldum. İlgimi çekti, okudum, okudum, okudum… okudukça daha çok sevdim yazdıklarınızı… ve bir de ne göreyim dogumfotosu.com da burada :)

    Tebrik ederim, güzel olacağına bire milyon bahse gireceğim kızınızla ve onun güzel annesiyle uzun, sağlıklı, mutlu bir ömür sürün.

    sevgilerimle,
    Alev Durmuşoğlu
    http://www.dogumfotosu.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 Baba Olmak

Theme by Anders NorenUp ↑