Ahşap Bebek Oyuncakları

The Wooden Wagon” ahşap oyuncaklar üzerine uzmanlaşmış bir oyuncak firması. Üstelik aile firması ve “evimize sokmayacağımız hiçbir şeyi müşterilerimize önermeyiz” gibi bir mottoları var.

Sitelerindeki oyuncaklar birçok kategoriye ayrılmış: Bebekler için, çocuklar için ayrı kategoriler bulabileceğiniz gibi, ürünler de kendi aralarında gruplanmış durumdalar. Gördüğüm kadarıyla “daddymade” isminde yeni bir seri ile de çok basit bazı oyuncakları “DIY” (Do it yourself) yani öz Türkçe, “kendin pişir kendin ye” şeklinde hazırlamışlar. Gerekli parçalar, zımpara kağıdı, uhu vb paketin içinden çıkıyor, sen de çocuğuna oyuncak yapmanın haklı gururunu yaşıyorsun. Bir bütün olarak bakıldığında çok keyifli mesele…

Amerika dışına ürün yollamak konusunda zayıf not aldıklarını belirtmeliyim. Amerika dışı için e-mail atıp posta ücretlerini öğrenin önce demişler. (Bu devirde böyle uygulama hoş değil, potansiyel müşteriyi anında kaybedersin mazallah)

İşte site.
İşte bebek oyuncakları bölümü.
İşte baba yapımı bir oyuncak: Babalu  (Yahu yoksa Türklerin bir parmağı mı var bu oyuncağın isminde?) (Bu arada fiyatın kazık olduğu da su götürmez bir gerçek)

0 Comments

  1. oyuncak icin asagidaki siteyi de incelemenizi hatta dukkanlarina gitmenizi oneririm. firma sahibinin oyuncaklarla ilgili bir seminerine katildim.o da 2 kiz cocugu annesi ve konuya yaklasimi gercekten cok guzel.ancak halan dukkanlarini ziyaret edemedim.
    http://www.leonardini.com.tr

    sevgiler
    ozgur (the ocel)

  2. Leonardini markasını dönenceden başlayarak almış ve tecrübe etmiş bir anne olarak özgüre katılıyorum. oyuncak dünyasına kör dalış yapmadan önce bu markayı incelemenizi kesinlikle tavsiye ederim. Ada, dönencesine bayılıyor. Kızımın odasına ve yatağına olan ilgisinde ‘leonardini’ dönencesinin etkisi çok büyük.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 Baba Olmak

Theme by Anders NorenUp ↑