Gittigidiyor.com’da Bebek Kategorisi

Daha önce de bebeklere yönelik ürünler farklı kategorilerde bulunabiliyordu Gittigidiyor.com’da. Bugün gezinirken gördüm ki, “ana kategoriler” arasına “bebek” kategorisi de eklenmiş. Üstelik kategorizasyon da alfabetik olduğundan; antikalardan sonra ikinci sırada bebe kategorisi geliyor.

Kategorinin altında oldukça fazla sayıda alt kategori de bulunuyor. Özellikle bebek giyim kategorisinin altında binlerce ürün var. Veletlerin özellikle de kıyafetleri çok kısa zamanda ufaldığından muhtemelen çok az gityilmiş veya hiç giyilememiş kiyafetler için iyi bir mecra olabilir Gittigidiyor.com. (Hoş, insanlar genelde yakınlarına, bir sonraki çocuklarına veya çevrelerindeki maddi güçlük içindeki insanlara ayırmayı tercih ediyorlar ellerindekileri.) Hatta küçülen kıyafetlerin toplanarak biriktiği ve ihtiyaç sahiplerine dağıtıldı organizasyonlar da var. (Detayları bilehare yorumlara ekleyeceğim)

İlgilenenler için, link malum: Gittigidiyor.com

0 Comments

 1. Merhaba
  Once hayirli olsun yeni dogacak bebeginiz sonra da aile.orgtaki koseniz. Cok hos olmus bir babanin bebegi ile ilgili heyacanlari buradan paylasmak istemesi. Ben zaten yillardir bazi seyleri sanal ortamindan paylasiyorum isteyenlerle. Belki dedim taze ebebeynler olarak 2 cocuklu bir annenin tecrubeleri size de isik tutar. Sevgilerimle
  http://www.defnekuzusu.blogspot.com
  http://ezgidora.eremdora.com
  Nukhet Dora

 2. Merhaba,
  Harika sitenizi, heyecanınızı neredeyse en başından beri izliyorum.
  ֖zellikle önermek istediğim bir şey var.
  Benim de iki yaşında bir kızım var ve hamileliği olağan üstü geçiren biriyim. Beşinci ayın sonunda bir italya seyahati ve dönüşte de doğumdan bir kaç gün öncesine kadar gezip tozmak, alışverişle geçti…
  Bebek ürünlerini yakından takip eden biriyim. Bu yüzden lütfen bu uyarımı dikkate alın.
  Göğüs kalkanı, yeni doğum yapmış ve bebeğini emzirmekte kararlı bir annenin hayatını kurtaracak bir aparat. İlk aklıma gelen linkte buldum.
  http://www.joker.com.tr/urun.aspx?StkID=871
  Tabii daha farklı markalarda da var fakat biraz zor bulunuyor. Hala alış veriş merkezlerinde son haftaları yaşayan hamileler gördüğümde bu ürünü öneriyor, anlatıyorum.
  Bebeğinizi sağlıkla, mutlulukla kucağınıza almanızı dilerim. Hep iyi, güzel şeyler düşünün…
  Kolay gelsin :-))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 Baba Olmak

Theme by Anders NorenUp ↑