Bu siteden şimdi haberim oldu. Bir arkadaşımın Gtalk’taki “status” mesajından hem de… Ki huyum değildir pek tıklamam, ama arkadaşımın da huyu değildir “halet-i ruhiye mesajlarına” pek link koymaz; öyle olunca dur bi tıklayayım bakayım dedim.

Karşılaştığım site, UNICEF’in hediye sitesi çıktı. Pek şahane… Siz hediye alıyorsunuz; aldığınız hediyenin ne olduğu, bir e-kartla sevdiğiniz kişiye giderken, asıl hediye, dünya çocuklarına gidiyor. Gerçekten ihtiyaç duyan birine gerçekten ihtiyaç duyulan ürünler ulaştırılıyor.

Örneğin mesela… “Anneler Günüze Özel” kategorisinde “Hayat Paketi“, “Beslenme Paketi“, “Çocuk Felci Aşısı“, “Sıtma İlacı“, “HIV Testi” gibi üsünler var.(Tıklayıp içerikleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz)

Ne yalan söyleyeyim, böyle bir siteyle karşılaşmak o kadar hoşuma gitti ki, işi gücü -gerçekten- bırakıp olabildiğince fazla kişiye duyurabilmeye giriştim.

Eminim ki kendileri adına böyle bir hediye verilmesinden sevenleriniz de hoşlanacaktır. Ben en azından şahsen, sanırım bundan sonraki pek çok hediyeyi buradan alacağım)

Budur: Hayat Veren Hediyeler!